Filters

Ref: 1000

For Sale Cozy Apartment

Blloku Vasil Shanto , Tirana
Internal Area: 68m² | Bedrooms: 1 | Bathrooms: 1
Description
Cozy Apartment for sale in Vasil Shanto, Tirana, situated in of the most popular areas, with a surface of 68m2, on the 7th floor of a building with an elevator. The apartment features one bedroom and one bathroom, fully furnished, family-style.
Ideal for new couples or for new small families.

For more information, contact us!

Apartament i rehatshëm për shitje në Bllokun “Vasil Shanto”, Tiranë, i vendosur në një nga zonat më të pëlqyera, me sipërfaqe 68m2, në katin e 7-të, me ashensor. Apartamenti përmban një dhomë gjumi dhe një banjo, tërësisht i mobiluar, në stilin familjar,
Ideale për çifte të reja ose për familje të vogla.

Për më shumë informacion, na kontaktoni!

 
Share Property

Property

Features

District: Tirana
Area: Blloku Vasil Shanto
Year Of Build: 2011
Apartment Type: Standard Apartment
Construction Stage: Completed
Floor Number: 7
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Furnished: Yes
Internal Area: 68m²
Elevator:
Air Condition:
Location Map
Register your enquiry