Filters

Ref: 1004

For Sale Penthouse apartment

Lungomare , Vlore
Internal Area: 120m² | Bedrooms: 2 | Bathrooms: 2
Description
Amazing sea-view penthouse apartment, ideal for long- term relaxing vacations or investment.
Situated in Lungomare, Vlore, one of the best areas, with a surface of 120m2, on the 13th floor of a building with elevator. The building is arranged in two bedrooms and two bathrooms, featuring a heating and cooling system and an alarm system. The place is fully furnished with a modern taste and equipped with a Smart Home system, making your living there even more comfortable.

For more information, contact us!

Apartament i mrekullueshëm në tarracë me pamje nga deti, ideal për pushime çlodhëse dhe afatgjata ose investime.
I ndodhur në Lungomare, Vlorë, në një nga zonat më të lakmuara, me sipërfaqe 120m2, në katin e 13-të dhe me ashensor. Ndërtesa është e ndarë në dy dhoma gjumi dhe dy banjo, duke përfshirë një sistem ngrohjeje dhe ftohjeje dhe një sistem alarmi. Vendi është i mobiluar plotësisht me një shije moderne dhe i pajisur me sistem Smart Home, duke e bërë jetesën tuaj edhe më të rehatshme.

Për më shumë informacion, na kontaktoni!

 
Share Property

Property

Features

District: Vlore
Area: Lungomare
Year Of Build: 2006
Apartment Type: Penthouse
Construction Stage: Completed
Floor Number: 13
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Furnished: Yes
Internal Area: 120m²
Alarm:
Elevator:
Air Condition:
Smart Home:
Location Map
Register your enquiry